Beschrijving
Aanvraag sturen

Producteigenschappen :
1. Verlichting die 360 graden rond is.
2. De bediening kan recht, met de basis omhoog of met de basis omlaag zijn.
3. Ideaal voor zowel droge als natte omgevingen.
4. Stevige en veerkrachtige lampkap en clip van roestvrij staal.
| Stroom | 250W |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium profiel |
| Stijl | 100-300W |
| Gebruik | Alleen voor gebruik binnenshuis |
| IP-klasse | IP65 waterdicht |
| LED-chip | SMD 2835 LED-chip |
| Controle methode | Afstandsbediening |
| Spanning | AC 85-265V volt |
| Vorm | Lamp |
| Lumen | 120lm/w, 140lm/w, 160lm/w |
Detailfoto's:








