
Functie:
● De behuizing is gemaakt van een zeer sterke aluminiumlegering plus gehard glas, het heeft meer trillings- en slagvastheid.
● Het uitstekende ontwerp van de warmteafvoerstructuur.
● De efficiëntie en levensduur van de lamp is bestand tegen hoge mechanische sterkte en temperatuurschommelingen.
Specificatie:
| Productnaam: | 20W LED-schijnwerper |
| Vermogen: | 20W-200W |
| PF: | >0.9 |
| EPD%3 bis | >2KV |
| Lichtgevend: | 80-90lm/W |
| Kleurtemperatuur (CCT): | 2700-6500K, 2700K-6500K |
| Gebruik: | LED-IP65-schijnwerper voor binnen en buiten |
| Type: | Energiebesparende led-schijnwerper voor buiten |
| Werktemperatuur (graad): | -20 - 50 |
| certificering: | CE, EMC, RoHS |
| Levensduur (uren): | 50000 |
Detail:






Voordelen
● De explosieveilige lamp kan op verschillende manieren worden geïnstalleerd, is optioneel voor noodgevallen (reservebatterij van 1,5 uur) en is zeer geschikt voor verlichting van gevaarlijke locaties.
● Deze serie LED-schijnwerpers voor gevaarlijke locaties heeft een afgedichte structuur, die hoge waterdichtheid en anticorrosieprestaties heeft, en voldoet aan de UL1598A Marine Grade-certificering.
● Het kan worden gebruikt op gevaarlijke locaties van klasse I, divisie 2, groep A, B, C en D.
FAQ
Q1.Biedt u de garantie voor de producten aan?
Ja, we bieden 2-5 jaar garantie op onze producten.
Q2.Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het voordat ze aankomen?
We verzenden meestal via DHL,UPS,FedEx of TNT. Het duurt meestal 3-5 dagen om aan te komen.Luchtvaartmaatschappij en verzending zijn ook optioneel.
Q3.Hoe is de service na verkoop?
We hebben een professioneel team dat verantwoordelijk is voor de after-sales service, ook een servicehotline die uw klachten en feedback behandelt.

