
Dit product is perfect voor evenementen, algemene industriële en onderhoudsprogramma's, wegwerkzaamheden, bouwplaatsen en verlichting van grote oppervlakken.
Producteigenschappen :
1. Stralingshoek: 360 graden.
2. Koellichamen van gegoten aluminium en actief luchtverversend koelsysteem om de warmteafvoer te versnellen.
3. Het is belangrijk om de CFL/MH/HID/HPS te vervangen.
4. Groen, energiebesparend, lange en betrouwbare levensduur van 50,000 uur.
5. Geen RF-interferentie, geen IR / UV-straling, geen kwikverontreiniging.
6. Ruime beschikbaarheid van kleuren in graden Kelvin(K),2700-6700K.
7. Stroomlijn exterieurontwerp, mooie uitstraling.
8. Milieuvriendelijk, energiebesparing (70 ~ 80 procent).
9. Speciaal circuitontwerp, elke LED werkt afzonderlijk, waardoor het enkele defecte LED-invloedsprobleem wordt vermeden.
| Stroom | 150W |
| Lichtstroom | 19500lm |
| Vervanging | HPS 400W |
| Lichtbron | SMD-LED |
| Lichtopbrengst | Groter dan of gelijk aan 130lm/w |
| Bedrijfstemp | -40 tot plus 45 graden |
| GDT | 2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW / 6500K SCW |
| CRI | 80 plus |
| Levensduur | 50,000 uur bij 25 graden |
| Spanning | 100-277VAC/50-60Hz |
| Stralingshoek | 360 graden |
| Lampvoet | Haak installeren |
| PF | >0.95 |
| Garantie | 5 jaar |
Detailfoto's:


Sollicitatie
1. Sportverlichting / Post Top-verlichting. 2. Luifelverlichting. 3. High / Low Bay-verlichting. 4.Wegverlichting/straatverlichting. 5.Andere toepassingen.

