Wat is eentri-proof LED-licht?
Een triproof-lamp is een unieke lamp die is samengesteld uit unieke beschermende elementen die anti-corrosief, water- en stofdicht zijn. 'Waterdicht', 'stofdicht' of 'anti{2}}corrosiebestendig' zijn de definities van triproof. Dit begrip is eenvoudig, nietwaar?
Er worden speciale anti-oxidatie- en anti-corrosiematerialen gebruikt, samen met een silicagel-afdichtring, om aan de beschermende normen te voldoen. Gebaseerd op de werkelijke werkomstandigheden van de Tri-proof lamp, is het oppervlak van de lampbeschermdoos behandeld met nano-spuitplastic dat vochtbestendig- en corrosiewerend is, waardoor stof en vocht buiten worden gehouden.
Waar moet het tri-proof-licht worden gebruikt?
Natte locaties zijn onder meer metro's, luchthavens, autowasstations, viaducten, viaducten en tunnels.
Staalfabrieken, petrochemische faciliteiten, voedselverwerkingsfaciliteiten, boerderijen, toiletten en havens zijn voorbeelden van locaties voor chemische corrosie.
Andere: supermarkt, schoolgang, parkeerplaats, kelder, magazijn, werkplaats en bibliotheek.
EenIP65 tri-proof LED-lamp: wat is het?
Door het IP-classificatiesysteem (Ingress Protection) te creëren, heeft de Internationale Elektrotechnische Commissie (IEC) elektrische producten gecategoriseerd op basis van hun vermogen om vocht en stof te weerstaan.
Normaal gesproken zijn IP65-, IP66-, IP67-, IP68- en IP69K-ledlampen tri-proof.
Er zijn twee cijfers die het IP-beschermingsniveau vormen.
Het eerste cijfer geeft aan hoe stofdicht de elektrische apparaten zijn en hoe veilig ze zijn tegen vreemde voorwerpen die erin kunnen binnendringen (in dit voorbeeld mogen gereedschappen, vingers van mensen enz. de delen van elektrische apparaten die onder spanning staan niet aanraken om elektrische schokken te voorkomen).
De tweede afbeelding toont de mate van elektrische vochtigheid en waterdichte dompelafdichting; hoe groter het getal, hoe beter beschermd het licht is.
Het IP-beschermingsniveau wordt uitgedrukt in twee cijfers, waarvan er één wordt gebruikt om de mate van bescherming aan te geven.
| Ingangsspanning | AC180-265V, 50/60Hz, DC24V |
| Lichtefficiëntie | 110-120 lm/W |
| CCT | 3000K, 4500K, 5000K, 6500K |
| CRI | >80Ra |
| Optioneel dimmen | Dali / 0-10V dimmen |
| PF | >0.9 |
| Materiaal | ABS + PC-afdekking (mat of klasse) |
| Werktemp. | -20 ~ 50 graden |
| Maat | 60CM 120CM 150CM |
| Omslag | Melkachtig en helder deksel |
| CRI | >80 |
| Led-chip | Epister 2835 |
| Garantie | 5 jaar |
| Levensduur | 50000 uur |

