Verlichting zorgt voor verlichting en zorgt voor productieveiligheid in zware industriële installaties.Explosie-veilige, waterdichte en olie-bestendige werkplaatswerklampenzijn essentiële hardware in de moderne productie.
Solide, drievoudig-beschermd ontwerp
Dit soortwerk lichtwordt gewaardeerd om zijn uitstekende bescherming. De uiterst sterke- behuizings- en afdichtingstechnologie isoleert interne bogen en vonken, waardoor de ontsteking van omringende brandbare en explosieve gassen of deeltjes wordt voorkomen. Het waterdichte en olie-bestendige ontwerp bereikt vaak IP65 of hogere beschermingsniveaus, waardoor de interne componenten veilig blijven en goed blijven werken, zelfs bij opspattend water, oliespatten of vocht.
Mooie materialen en optisch ontwerp
Gegoten -gegoten aluminium of slagvaste- polymeren, die warmte afvoeren en mechanisch sterk zijn, worden gebruikt om lampbehuizingen te maken die duurzaam zijn. De oppervlaktebehandeling is bestand tegen chemische corrosie. Het optische systeem is ook van belang. Lenzen van hoogtransparant polycarbonaat voorkomen olievlekken, en het geoptimaliseerde lichtverdelingsontwerp richt het licht op het werkgebied, waardoor verblinding wordt verminderd en de verlichtingsefficiëntie en het visuele comfort worden verbeterd.
| Spanning: | 24V-36V,110V-220V |
| Stroom | 6W / 10W /12W / 16W / 20W / 28W / 30W |
| Levensduur | 50.000 uur |
| Installatie | vastgezet met schroeven |
| Kleur temperatuur | 6000-6500K |
| Griep | 100-200 LM/W |
| Oppervlaktetemperatuur | < 50° |
| CRI | >80 |
| Kabel | >50cm |
| Lichte hoek | 120 graden |
| Waterdicht | IP68 Waterdicht |
Kerntoepassingen in het algemeen
De waarde ervan is het grootst in bepaalde situaties. Werkplaatsen in de petrochemie, mijnbouw, voedselverwerking, autoproductie en hardwaremachines worden vaak geconfronteerd met explosieve verbrandingsgevaren, ophoping van waterdamp en ernstige olievervuiling. Onder deze omstandigheden kunnen gewone lampen defect raken en ongelukken veroorzaken. Speciale werklampen kunnen zorgen voor continue, betrouwbare verlichting, waardoor de veiligheid en efficiëntie van de productielijn worden gegarandeerd.
Toptips bij het kiezenbetrouwbare verlichting
Er zijn verschillende belangrijke variabelen waarmee u rekening moet houden bij het kiezen van werkplaatswerklampen. Controleer eerst de nationale explosie--certificering (Ex-markering) en het IP-beschermingsniveau van het product. Ten tweede: houd rekening met helderheid, kleurtemperatuur en energieverbruik. LED-technologie is nu alomtegenwoordig en verbetert de lichtefficiëntie en levensduur. Bij de beoordeling moet ook het installatie- en onderhoudsgemak worden beoordeeld om een soepele integratie in bestaande faciliteiten te garanderen.
De explosie-veilige, waterdichte en olie-bestendige werklampvertegenwoordigt de vasthoudendheid van de moderne industrie. Naast verlichting is het essentieel voor de veiligheid, efficiëntie en output.
Voor meer informatie over ons aanbod kunt u contact met ons opnemen viabwzm18@ledbenweilighting.com.


