Anti-UV gele T8 en T5 LED-buislampenzijn TÜV SÜD PSB Singapore gecertificeerd en zijn speciaal vervaardigd met een speciale coating en afdekfilter die de golflengten van UV- en blauw licht effectief reduceert tot een ongeëvenaard minimum van 0<500nm.
Het is op maat gemaakt voor PCB-fabrieken, cleanrooms, fabrieken voor de vervaardiging van microchips en drukkerijen en dient als een game-changer in het chemisch gesneden etsproces van mini-printplaten op substraten, die gevoelig zijn voor<500nm ultraviolet light and visible light that traditional white coloured temperature light tube have.
Productspecificaties
T8 buislamp / BG46

| Wattage | 30W |
|---|---|
| Lumen | 3100lm |
| Ingangsspanning | Wisselstroom 100-240V |
| Lengte zonder pin | 1498 mm |
| CCT | 1700K |
| CRI/PF | RA33 / Groter dan of gelijk aan 90 |
| Binnenkomen | IP20 |
T5 buislamp / BG41

| Wattage | 22W |
|---|---|
| Lumen | 2100lm |
| Ingangsspanning | Wisselstroom 100-240V |
| Lengte zonder pin | 1149 mm |
| CCT | 1700K |
| CRI/PF | RA37 / Groter dan of gelijk aan 90 |
| Binnenkomen | IP20 |
