Beschrijving
Aanvraag sturen
Functie:
1. Lantaarnpalen op zonne-energie zijn energiezuinig en milieuvriendelijk. Ze maken gebruik van zonnepanelen om de kracht van de zon te benutten en langdurig licht te geven.
2. Deze lantaarnpalen zijn eenvoudig te installeren en vergen weinig onderhoud. Ze vormen een probleemloze verlichtingsoplossing voor elke buitenruimte.
3. Met een verscheidenheid aan stijlen en ontwerpen zorgen solarlantaarnpalen voor extra functionaliteit en schoonheid in tuinpaden, opritten en andere buitenruimtes.
Specificatie:
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K, 6000K |
| Lichtrendement (lm/w) | 140LM/W |
| Stroom | 50W/100W |
| Waterdicht | IP66 waterdicht |
| LED-chip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materiaal | Aluminiumlegering + PC-lens |
| Zonnepaneel | Monokristallijne siliciumcel |
| Batterij | Lithiumbatterij 12V |
| PF | 0.9 |
| Garantie | 3 jaar |
| Oplaadtijd | 7 uur |
| Ontladingstijd | Spaarmodel:3-5 regenachtige dagen |
| Werkmodus | PIR-sensor |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:


Over ons:


