
De T8 Poultry Light is een LED-lamp voor kippenhokken die de lichtomstandigheden voor de vogels kan verbeteren en het welzijn en de prestaties kan verbeteren, evenals FCR, uniforme groei en andere factoren.
Producteigenschappen:
- T8 led pluimveelamp met IP65 waterdicht en stofbestendig.
- Universele dimmer, dimbaar met faseaansnijding en fasevolgend, geen flikkering
- LED's met volledig spectrum die speciaal zijn gemaakt voor onder andere kippen, varkens, kalkoenen, koeien en paddenstoelen
- 5 jaar continu gebruik, met een maximaal uitvalpercentage van 0,1 procent
- Simulatie van zonsopgang en zonsondergang, met een optionele automatische besturingsfunctie
- Plug-and-play, mannelijke en vrouwelijke connectoren, samen met een unieke 360 graden roterende eindkap, maken installatie eenvoudig (ophangen, plafond, ringhaak).
- Intelligente lichtregelsystemen (Master plus Slave) kunnen T8 led pluimveelampen dimmen en timen.
ProductSpecificatie:
| IP waarde | IP66 |
| Materiaal lamphuis | Pc plus aluminium |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Ingangsspanning (V) | AC220-240V |
| Lamplichtstroom (lm/w) | 140lm/w |
| Lampvermogen (W) | 1,20 meter 20W |
| Levensduur (uur) | 50000 |
| Stralingshoek | 180 graden |
| GDT | 2700K-6500K |
| LICHTBRON | SMD2835 LED-CHIP |
| SOLLICITATIE | Vleeskuikens, Leggen, Opfokstal, Productiestal |
| GARANTIE | 5 JAAR |
Gedetailleerde afbeeldingen:

De verlichtingskleuren kunnen stress verminderen en de leefbaarheid en prestaties van kippen verbeteren. Zonsopgang- en zonsondergangsimulatie elimineert de stress-input van het abrupt in- en uitschakelen van lichten, waardoor het sterftecijfer wordt verlaagd en de immuunrespons van een vogel wordt ondersteund. Onderzoek en tests op de boerderij met onze meerkleurige verlichting hebben directe veranderingen in het gedrag van vogels, verbeterde prestaties en lagere algemene stressindicatoren aangetoond.

Omdat een kippenboerderij zal worden bewaterd met water onder hoge druk, is bij het structurele ontwerp gebruik gemaakt van methoden en materialen die jarenlang bestand zijn tegen de barre omstandigheden in de stal. T8 led-pluimveelampen hebben een IP66-classificatie en zijn volledig waterdicht.

We kunnen de geschikte verlichtingsintensiteit regelen op basis van de leeftijd van de kip en
Dawn to Dusk-simulatie om de kippen snel te laten groeien.
De kleuren van de verlichting kunnen de kippen kalmeren en de eierproductie verhogen.
Gebruik:

Onze LED-lampen voor pluimveebedrijven zijn producten die kunnen worden gedimd van 0 tot 100 procent, waardoor het dierenwelzijn toeneemt.
programma-instelling voor verlichting (ingesteld op dagen, specifieke tijd en helderheid)
Er is een opstelling voor stijgende en dalende tijden.
Verpakking & Levering:

FAQ:
V:Ik heb t12 72" armaturen, hebben jullie een led-vervanging voor mijn buizen?
A: Ja, we hebben buizen van 1,8 meter lang, waarvoor heb je enkele pin- of ovale pin-doppen nodig.
Vraag: Hoe lang gaan deze mee bij volle lumen? ook wat is de garantie
EEN: 1000LM en 2 jaar garantie.
Vraag: Is dit een compleet armatuur dat klaar is om op te hangen of een retrofit voor een bestaand armatuur? Zeer verwarrende leescommentaren.
A: Het is een compleet armatuur, hang het gewoon aan het plafond en sluit aan en speel.
Vraag: Hebben jullie instructies voor het ombouwen van mijn armaturen om de LED-lampen te gebruiken?
A: Ja, we hebben een handleiding in de doos geplaatst over hoe te installeren.
