ProductSpecificatie:
| Stroom | 9W 18W 23W 25W |
| Maat | 60CM 120CM 150CM |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | IP65 IP67 |
| Materiaal | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | Triac dimbaar 220V AC of 110V AC, 0-10V Dimbaar AC85-265V |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Garantie | 5 jaar |
| Led-chip | Epister 2835 |
| Functie | flikkervrij |
Producten Beschrijving

Waarom is 2700Kk de aanbevolen kleurtemperatuur voor lagen?
Het spectrum van deze kleurtemperatuur ligt dicht bij natuurlijk licht, wat de stressreactie van pluimvee kan verminderen en bevorderlijk is voor de productie en gezondheid van pluimvee.
1. Blauwe kleur houdt vogels kalm, vermindert het verenpikken van kuikens.
2.Rood verhoogt de voedselinname, verbetert de eierproductie en activeert beweging en versnelde ontwikkeling.
3. Groene kleur verhoogt de groeisnelheid op jonge leeftijd door de proliferatie van skeletspieren-satellietcellen te verbeteren en de eikwaliteit te verhogen.


Gebruik

1. Vleeskuikenstallen: De T8 LED-dimbare pluimveeverlichting is ideaal voor vleeskuikenstallen en maakt verlichtingsaanpassingen mogelijk die aansluiten bij de leeftijd en groeifase van de dieren. Boeren kunnen een gezonde groei bevorderen en de productie-efficiëntie verbeteren door de helderheidsniveaus effectief te beheren.
2. Leghokken: In leghokkenhokken is goede verlichting essentieel voor de eierproductie en het algemene welzijn-van de vogels. Dankzij de dimbare functie van de T8 LED-pluimveelamp kunnen boeren ideale lichtomstandigheden creëren, waardoor de eierproductie wordt verbeterd en het welzijn van de vogels wordt gewaarborgd.
3. Broederijen: De T8 LED-dimbare pluimveelamp is ideaal voor broederijen en biedt nauwkeurige lichtregeling die cruciaal is voor het succesvol uitbroeden van eieren. Boeren kunnen optimale omstandigheden creëren voor het uitkomen van de eieren en het welzijn-van pasgeboren kuikens verbeteren door de helderheidsniveaus aan te passen.
Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd werd opgericht in 2010. Het is een nationale high{2}}tech-onderneming die ontwerp, R&D, productie en verkoop van binnen- en buitenverlichtingsproducten integreert en ook OEM en ODM kan doen.
We bieden ook professionele verlichtingsoplossingen en andere geïntegreerde diensten. BENWEI benadrukt de filosofie "kwaliteit eerst" om met zijn klanten samen te werken. Onze klanten bestrijken Europa, Amerika, Azië, Australië, Zuid-Afrika en andere landen, hebben een leidende positie ingenomen op de verlichtingsmarkt en hebben het vertrouwen van klanten gewonnen.

Veelgestelde vragen
V: Wat is buitenlandse handel-Express?
A: Foreign Trade Express is een alles-intelligent SaaS-systeemplatform voor netwerkmarketing voor buitenlandse handel.
Vraag: Hoeveel dagen zullen de monsters klaar zijn? En hoe zit het met de massaproductie?
A: Over het algemeen 3-5 dagen voor het maken van monsters. De doorlooptijd van massaproductie zal afhangen van de hoeveelheid.
Vraag: Hoe waarborgt u de kwaliteit?
A: We krijgen drie QC-processen: 1. Voor grondstoffen; 2. Tijdens de helft van de productie; 3. Laatste QC-test één voor één na 12 uur veroudering.
Vraag: Hoe te handelen als er kwaliteitsproblemen aan onze kant zijn tijdens de garantieperiode?
A: Maak eerst foto's of video's als bewijs en stuur deze naar ons. We zullen nieuwe gratis vervangen.
Vraag: OEM OF ODM geaccepteerd?
A: Ja, we kunnen OEM & ODM doen, logo op het licht of pakket beide zijn beschikbaar.
