Beschrijving
Aanvraag sturen

Product beschrijving
IP65 T12 buislampen Tweekleurig schakelbaar
Dimbare waterdichte led-verlichting voor pluimveehouderij
| Productnaam | LED-buis zonder flikkering voor pluimvee |
| Stroom | 4W/ 5W /6W |
| stemmen | 48Vdc, trillingsvrij 0Hzfea |
| Externe bestuurder | Werk met HT-PSD120WCC, dimbaar 120W |
| Afmeting | T6 buis, OD18mm, |
| Lengte 1200mm/1500mm/1800mm | |
| Kleur | 2500-6000K |
| Omslag | Transparant |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Certificering | CE, ROHS, IP67, ETL |
| Garantie | 5 jaar |
Punten markeren
- Speciaal ontwerp en IP67 om vochtige locaties te weerstaan
- Voldoende lichtintensiteit om pluimvee te helpen natuurlijk gedrag te vertonen
- Energiebesparend
- Makkelijke installatie
- Hoogfrequente techniek om flikkervrije verlichting te garanderen
- Gegarandeerd tot 50,{1}} uur
- Stralingshoek 180 graden
Gedetailleerde beeldweergave


Realiteit



Gebruik










