
Producteigenschappen:
1. Een brede stralingshoek, voor de beste homogeniteit.
2. IP67 waterdicht.
3. Weerstand tegen corrosieve gassen en anti-ammoniak.
4. Triac Dali en 0-10V Dimmbale.
5. Eenvoudige en snelle installatie.
6. Lange levensduur van 50,000 uur.
ProductSpecifiek
| Producten naam | lampjes voor kuikentjes |
| Wattage | 10/20/40/60W |
| Lengte | 600/900/1200/1500 mm Accepteer maatwerk |
| Kleur | 3000k-6000k |
| LED-chip | SMD 2835, Epistar |
| Geen flikkering | Flikkervrij |
| dimbaar | 0-10V dimbaar of Triac dimbaar |
| CRI | RA95 of RA90 |
| Materiaal | Aluminium plus pc-afdekking |
| IP-tarief | IP67 Waterdicht |
| PF | 0.95 |
Gedetailleerde afbeeldingen:


Gebruik:

Onze service:
1. OEM & ODM worden aangeboden;
2. 30 meer R&D-ingenieurs. Al uw vragen worden binnen 24 uur beantwoord;
3. Distributeurschap wordt aangeboden voor uw unieke ontwerp en enkele van onze huidige modellen;
4. Bescherming van uw verkoopgebied, ontwerpideeën en al uw privégegevens;
Verpakking & Levering:

FAQ:
1. Bent u een fabriek of een handelsonderneming?
Wij zijn een fabriek en ook een handelsonderneming die tot Benwei Group behoort. We kunnen onze klanten een one-stop-service bieden. En u kunt de beste prijs en concurrerende prijs krijgen.
2. Accepteert u inspecties bij het laden van containers?
U bent van harte welkom om een inspecteur te sturen, niet alleen voor het laden van de container, maar op elk moment tijdens de productietijd.
3. Biedt u ontwerpservice voor ons aan?
Ja, we kunnen volledige oplossingstekeningen ontwerpen volgens uw vereisten. Door gebruik te maken van AutoCAD, PKPM, MTS, 3D3S, Tarch, Tekla Structures (Xsteel) en etc.
4. Welke andere betalingsmogelijkheden heb ik?
Terwijl grote bestellingen kunnen worden betaald via een bank, kunnen kleine transacties worden betaald met PayPal of Western Union.
5. Zijn OEM/ODM-services beschikbaar?
Ja, we kunnen OEM/ODM-services leveren aan klanten in andere landen.
