
Producteigenschappen:
1.LED-CHIP: gebruik SMD 2835-chips met hoog lumen; totale lichtopbrengst is 2600lm.
2. Specificaties van de draad: Met een rubberen kabel van 2x1,5 mm2 kunnen maar liefst 60-70 stuks pluimveeverlichting op een lijn worden aangesloten.
3. Dimbereik: om een zeer gezellige sfeer voor de kippen te creëren, biedt nauwkeurig triac-dimmen een zeer soepel dimmen tot slechts 0,2 procent zonder enige flikkering.
4. Hittebestendig aluminium ontwerp: een V-vormig ontwerp met een hoek van 150-graden zorgt voor een zeer brede en gelijkmatige lichte productie in het kippenhok. die bovendien een sterke barrière biedt voor warmteverspreiding.
ProductSpecificatie:
| IP waarde | IP66 |
| Materiaal lamphuis | PC |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Ingangsspanning (V) | AC220-240V |
| Lamplichtstroom (lm) | 2600LM |
| Lampvermogen (W) | 20 |
| Levensduur (uur) | 80000 |
| Kleur uitzenden | Veranderlijk |
| WATTAGE | 20W |
| GDT | 2700k-6500K |
| LENGTE | 1200MM |
| LICHTBRON | SMD2835 LED-CHIP |
| SOLLICITATIE | kippenhok |
| GARANTIE | 5 JAAR |
Gedetailleerde afbeeldingen:

Klanten kunnen eenvoudig de stralingshoek veranderen zonder de lampen naar beneden te halen dankzij een innovatief ontwerp met draaibare kap.

Hoge IP-beschermingsniveaus van de vrouwelijke en mannelijke connector garanderen dat er zeer weinig risico is op een elektrische schok wanneer de veehouder de stal doorspoelt.

Snelle montagetijden en besparingen op personeelskosten worden geboden door snel koppelbare verbindingen, zelfs bij het vervangen van kapotte verbindingen.
Gebruik:

Verpakking & Levering:

FAQ:
1. Is het mogelijk om ons logo op de lampbehuizing en op de huidige doos te printen?
Spreek alstublieft met onze medewerkers over het OEM-proces, ja.
2. Hoe lang duurt het om de monsters te voltooien? Hoe zit het met de wijdverspreide productie?
Het produceren van monsters duurt doorgaans 3-5 dagen. De hoeveelheid bepaalt de doorlooptijd voor massaproductie.
3.Kunnen we nog hulp krijgen als we een eigen marktpositie hebben?
Geef ons alstublieft een grondige beschrijving van de behoeften van de markt, dan zullen we erover praten en nuttige suggesties doen, zodat we u kunnen helpen het beste antwoord te vinden.
4. Hoe moeten we omgaan met de beschadigde buizen?
Alle goederen hebben gegarandeerd een defectpercentage van 0,1 procent. Als er defecte artikelen zijn, moet u foto's of video's indienen voordat we gratis vervangingen kunnen sturen bij uw volgende aankoop.
