
Beschrijving
Zonnepanelen gemaakt van polykristallijn silicium verbruiken minder energie en hebben lagere totale productiekosten. Water wordt in wezen niet gebruikt bij de productie, wat vooral voordelig is voor landen met beperkte watervoorraden. Milieubescherming en duurzaamheid: er ontstaan geen gevaarlijke zware metalen zoals cadmium, lood of kwik.
Parameter
| Item nr | BW-SSL235 |
| Stroom | 50W |
| LED lamp | 96PCS 3000K-6500K |
| Lampmaat | 630*342*55mm |
| Zonnepaneel | 18V 45W |
| Type batterij | LiFPO4 12.8V 18AH |
| Laadtijd | 6-8 uur |
| Ontlaadtijd | 30-36 uur |
| Lumen | 160lm/w |
| Materiaal | Gegoten aluminiumlegering |
| Hoogte installeren | 3-5m |
Punten markeren
1. Geïntegreerd ontwerp: LED-verlichting, zonnepanelen, lithiumbatterijen, controllers en sensoren
2. Intelligente modus om de werktijd van de batterij te verlengen.
3. Gebruiksvriendelijk ontwerp: geen bedrading, 100 procent zonne-energievoorziening, eenvoudig te installeren en te vervoeren.
4. Ingebouwde infraroodsensor, kan de lichtopbrengst automatisch aanpassen.
5. Bewijs: waterdicht, stofdicht, roestvrij.
Gedetailleerde beeldweergave










