Beschrijving
Aanvraag sturen
functie:
- De Egg Incubator Light die wij leveren, biedt het ideale spectrum voor het bevorderen van de groei van robuuste en gezonde kuikens.
- De eierproductie wordt gestimuleerd en de uitkomstpercentages worden verhoogd dankzij de verlichting die speciaal voor dit doel is gebouwd.
- Met zijn energiezuinige ontwerp kan onze Egg Incubator Light u helpen geld te besparen op elektriciteit en tegelijkertijd een comfortabele omgeving voor uw kippen te bieden.
Specificatie:
| Stroom | 9W 18W 23W 30W |
| Maat | 60CM 120CM |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 140 LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | IP67 |
| Materiaal | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V AC |
| Dimbaar | Triac dimbaar en 0-10V dimbaar |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Garantie | 5 jaar |
| Led-chip | Epister 2835 |
| Functie | flikkervrij |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:

Over ons:


Verpakking & Levering:

