E27 LED Lampen voor vleeskuikenstallen

Producteigenschap
-- Pc-hoes
-- Weerstand tegen sommige heldere chemicaliën
- Flikkervrije dimbare driver 0HZ
-- IP65 waterdicht
-- 2700K/ 5000K / Volledig spectrum
-- verschillende kleuren voor verschillende kippen
-- LED-lamp voor pluimvee voor de landbouw
| Productnaam | IP65 E27 Waterdichte LED-lamp voor vleeskuikens |
| Stroom | 10W/15W |
| LED-stuurprogramma | Dimbaar, {{0}}Vac, 0Hz, trillingsvrij |
| Afm |
Dimmen van 0-100 procent, Helderheid van verlichting van 1 tot 100 procent |
| Afmeting | LED-lamp, OD108 mm, IP67-connector HT19 |
| Kleur | 4700-5300K |
| Omslag | Doorzichtige hoes/transparante hoes |
| Stralingshoek | 300 graden |
| Certificering | SAA, CE, ROHS, IP67 |
| Garantie | 5 jaar |
FAQ
1.Kunnen E27 LED-lampen worden gedimd?
De helderheid kan worden aangepast aan de gewenste niveaus met behulp van dimbare armaturen en dimbare E27 LED-lampen, ook wel dimbare ES LED-lampen genoemd. Dit versterkt de sfeer en sfeer van de ruimte, waardoor sfeerverlichting mogelijk is wanneer dat nodig is.
2. Heeft LED-verlichting voordelen voor pluimvee?
het selecteren van de ideale LED-lamp. In pluimveefaciliteiten is verlichting van cruciaal belang, aangezien er verschillende verlichtingsbehoeften zijn op basis van het soort pluimveeproductie en het ontwikkelingsstadium van de kudde. Daarom kan tot 50 procent van het jaarlijkse stroomverbruik worden toegeschreven aan verlichting.
3.Welke bol is ideaal voor een boerderij met kippen?
Alternatieve verlichting voor de pluimveehouderij die minder energie verbruikt, is de light emitting diode (LED) lamp.
4.Wat gebeurt er als je een dimmer gebruikt met een niet-dimbare ledlamp?
Een niet-dimbare lamp mag NIET worden gebruikt in een dimbaar circuit omdat dit de lamp of het circuit kan beschadigen.

