Beschrijving
Aanvraag sturen

Product beschrijving
Eenvoudig oude PLL vervangen, 3 maten 10W, 18W, 24W zijn beschikbaar. min. 50 procent besparing van elektriciteit.
Toepassing: Vervangen van oude TL PLL
| Categorie: | LED lamp |
| Afmeting (mm): | (10W) 225x43x23 |
| (18W) 410x43x23 | |
| (24W) 535x43x23 | |
| Nominaal vermogen: | 10W /18W /24W |
| Stroomvoorziening: | AC100-240V |
| Lichtstroom: | 900 lm/1.620 lm/2.160 lm |
| Kleurtemperatuur: | 3000K / 6000K |
| Kleurweergave-index: | >80 |
| Dekkingstype: | PC |
Punten markeren
1. Doorgegeven CE- en ROHS-normen;
2. Geen kwik, geen straling, geen UV, meer gezondheid;
3. Eenvoudig te installeren en te onderhouden, geen hulparmatuur;
4. Laag verbruik en hoge conversie;
5. Minder thermische weerstand en oogverblindend.
Gedetailleerde beeldweergave









