Producteigenschappen:
1. Heldere, felle verlichting: 220V LED-verlichting voor pluimvee biedt vogels een natuurlijk lichtbereik waardoor ze hun circadiaanse ritme kunnen behouden. Dit leidt tot een betere groei, meer eieren en een lager sterftecijfer.
2. Goed voor het milieu: 220V LED-verlichting voor pluimvee verkleint de CO2-voetafdruk omdat het minder energie verbruikt en geen gevaarlijke stoffen zoals kwik en lood gebruikt, die in oudere verlichtingssystemen worden gebruikt.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 9W 18W 23W 25W |
| Maat | 60CM 120CM 150CM |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Lichtrendement (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Waterdicht | IP65 IP67 |
| Ingangsspanning (V) | Triac dimbaar 220V AC of 110V AC, 0-10V Dimbaar AC85-265V |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Garantie | 5 jaar |
| Led-chip | Epistar-nummer 2835 |
| Functie | flikkervrij |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Testrapport:

Gebruik:


Verpakking en levering:

