ProductSpecificatie:
| Nominale spanning | AC85-277V |
| Stroom | 9W/14W/18W/36W |
| Buistype | T5/T8/T10/T12 |
| Lengte | 0.6m/0.9m/1.2m/1.5m/1.8m/2.4m |
| Garantie | 3 jaar/5 jaar |
| Waterdicht | IP65 IP67 |
| Ingangsspanning (V) | Triac dimbaar 220V AC of 110V AC, 0-10V Dimbaar AC85-265V |
| Functie | flikkervrij |
Producten Beschrijving

Het waterdichte ontwerp van de 18W 4FT waterdichte LED Tube Poultry Light is een van de belangrijkste kenmerken. Dit maakt het een betrouwbare verlichtingskeuze voor boeren, omdat het de vochtige omstandigheden kan verdragen die vaak voorkomen in kippenstallen. Bovendien garandeert de LED-technologie van deze buislamp energie-efficiëntie, wat uiteindelijk zal besparen op de energiekosten van boeren.
De levensduur van deze pluimveelamp is een ander cruciaal kenmerk. Boeren kunnen erop vertrouwen dat deze LED-buislamp hun pluimvee jarenlang een stabiele en betrouwbare verlichting zal geven dankzij de levensduur van 50.000- uur. Dit vermindert het ongemak van het regelmatig vervangen van doorgebrande lampen en bespaart bovendien geld op vervangingsprijzen.


Gebruik

Met zijn vele toepassingen in een pluimveebedrijf is de 18W 4FT waterdichte LED-buis pluimveelamp een multifunctioneel hulpmiddel. Dit licht kan de ideale hoeveelheid helderheid en kleurtemperatuur bieden om te voldoen aan de specifieke behoeften van de vogels, of ze zich nu in de groei-, leg- of broedfase bevinden. Bovendien is het eenvoudig te installeren in een verscheidenheid aan armaturen, waardoor boeren hun verlichtingsconfiguratie kunnen personaliseren naar hun smaak.
Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd werd opgericht in 2010. Het is een nationale high{2}}tech-onderneming die ontwerp, R&D, productie en verkoop van binnen- en buitenverlichtingsproducten integreert en ook OEM en ODM kan doen.
We bieden ook professionele verlichtingsoplossingen en andere geïntegreerde diensten. BENWEI benadrukt de filosofie "kwaliteit eerst" om met zijn klanten samen te werken. Onze klanten bestrijken Europa, Amerika, Azië, Australië, Zuid-Afrika en andere landen, hebben een leidende positie ingenomen op de verlichtingsmarkt en hebben het vertrouwen van klanten gewonnen.

