Producteigenschappen:
1. Dimbaar en flikkervrij-: deze LED-buislamp is flikkervrij en zorgt voor soepel dimmen van 0% tot 100%.
2. Uitgerust met kabel voor serieschakeling en verbeterde lichtverdeling.
3. Verlengde levensduur: Zeer efficiënte LED met een levensduur van meer dan 50.000 uur.
4. IP65: de verlichting voor vleeskuikens is geschikt voor gebruik in vochtige omgevingen.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 23W 25W |
| Maat | 60CM 120CM 150CM |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | IP65 IP67 |
| Materiaal | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | Triac dimbaar 220V AC of 110V AC, 0-10V Dimbaar AC85-265V |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Garantie | 5 jaar |
| Led-chip | Epister 2835 |
| Functie | flikkervrij |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Testrapport:

Gebruik:


De pluimveelamp van 120 cm is een hoogwaardige, energie-efficiënte pluimveelamp van hoge kwaliteit. Dankzij de dimbare 0-10V-functie kunt u het licht voor uw kippen veranderen.
Deze Kippenlamp is eenvoudig te installeren en levert uniforme, flikkervrije verlichting zodat uw pluimvee zich op zijn gemak voelt. Dimmen simuleert natuurlijke verlichting om de gezondheid en productiviteit van kippen te verbeteren.
De Chicken Light van 120 cm is een kosteneffectief en betrouwbaar alternatief voor verlichting op pluimveebedrijven vanwege de langere levensduur en het minimale onderhoud. Koop dit revolutionaire verlichtingssysteem om uw kippen gezond te houden en de productiviteit van uw boerderij te verhogen.
Verpakking & Levering:

Veelgestelde vragen
1: Wat is uw minimale bestelhoeveelheid voor led-verlichting voor vleeskuikenverlichting?
Er is geen minimumhoeveelheid, u kunt elke hoeveelheid kopen. Omdat er echter weinig in aantal zijn, zal de eenheidsprijs iets hoger zijn.
2: Hoe kan ik de status van de kippenhokverlichting weten?Verlichting voor vleeskuikens?
We houden u op de hoogte van elke productievoortgang, zoals materiaalaankoop, productiestatus, levertijd en trackingnummer totdat u de producten ontvangt.
3. Kun je mij hulp geven als ik bestel?Verlichting voor vleeskuikens isZeer urgent?
Ja, natuurlijk zullen we ons best doen om u te helpen. Omdat we onze eigen fabriek hebben om te produceren. We kunnen ons productieschema flexibel aanpassen.
