Producteigenschappen:
1. Dimfunctie: de kippenlamp kan de helderheid van het licht veranderen om aan de behoeften van kippen op verschillende groeimomenten te voldoen. Hierdoor krijgen de kippen de juiste verlichting waardoor ze sneller kunnen groeien.
2. De kippenverlichting is water- en stof-dicht, zodat deze kan worden gebruikt op plaatsen zoals boerderijen die zowel vuil als nat zijn. Zo weet u zeker dat de verlichting langdurig goed blijft werken.
3. Hoge kleurweergave-index CRI90-95
ProductSpecificatie:
| Stroom | 9W 18W 23W 25W |
| Maat | 60CM 120CM 150CM |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | IP65 IP67 |
| Materiaal | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | Triac dimbaar 220V AC of 110V AC, 0-10V Dimbaar AC85-265V |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Garantie | 5 jaar |
| Led-chip | Epister 2835 |
| Functie | flikkervrij |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Testrapport:

Gebruik:


Het bieden van de juiste verlichting voor kippen is het hoofddoel van de kippenlamp. Dit zal de kippen helpen groeien en zich ontwikkelen, en het zal ook de aanvoer van eieren en vlees vergroten. Geef uw stofwisseling een boost, maak uw immuunsysteem sterker en verlaag uw risico om ziek te worden. Om ervoor te zorgen dat kippen voldoende licht krijgen, moeten de lichttijd en helderheid zo worden ingesteld dat rekening wordt gehouden met de verschillende soorten kippen en hun groeifasen.
Over het algemeen hebben kippenlampen een groot effect op de groei en ontwikkeling van kippen omdat ze voor speciale verlichting zorgen. Ze zijn ook een belangrijk onderdeel van de moderne landbouw.
Verpakking & Levering:

