Functie:
1. Onze groenteteeltlampen zijn ontworpen om een gezonde groei en een hogere opbrengst van groenten te bevorderen.
2. Met onze geavanceerde technologie en LED-verlichting kunt u een verbeterde kwaliteit, smaak en voedingswaarde van uw groenten verwachten.
3.Onze groenteteeltlampen zijn energie-efficiënt en milieuvriendelijk, waardoor ze een ideale keuze zijn voor duurzame landbouw.
Specificatie:
| Stroom | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Maat | 30CM |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Volledig spectrum |
| CRI | >80 |
| Lichtopbrengst | 140 lm/W 160 lm/W |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | IP65 |
|
Levensduur
|
50000
|
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



gebruik:



Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
Verpakking & Levering:

