Beschrijving
Aanvraag sturen

Functie
- Hoogwaardige en energiezuinige LED-verlichting
- Uniek rond ontwerp voor volledige dekking van het gebied
- Verstelbaar en gemakkelijk te gebruiken
- Geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik
Specificatie
| Snel overzicht | UFO plantengroeilicht |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Familietype | LED-groeilicht |
| Lampen | Inclusief 150W geïntegreerde SMD LED |
| Levenslang | 30000 uur |
| Lumen | 13978lm |
| Materiaal | Aluminium |
| Spanning | 100-240V |
| Wattage | 150W |
Meer detail


Sollicitatie

