Producteigenschappen:
1. Soepele verbindingen tussen maximaal vijf buislampen zijn mogelijk dankzij de uitbreidbare architectuur. Aangezien montagekettingen worden meegeleverd, is het eenvoudig om de hoogte van de lampen voor verschillende planten in verschillende ontwikkelingsstadia aan te passen. Uitstekende keuzes voor zowel thuiskwekers als professionals.
2. Ons aanpasbare LED-groeilicht biedt zonlichtachtige verlichting om uw planten te voeden. Onze kweeklamp voor kamerplanten helpt je planten door elke ontwikkelingsfase en heeft maar liefst 2835 LED-kralen.
ProductSpecifiek:
| Vermogen | 10W 18W 22W 36W |
| Spanning | 85-265V AC |
| Maat | 60cm% 2f90cm% 2f120cm% 2f150cm |
| garantie | 5 jaar |
| CRI | >85Ra |
| IP waarde | IP65 waterdicht |
| Stralingshoek | 140 graden |
| Materiaal | aluminium profiel |
| Lichtbron | SMD2835 |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Gebruik


