Beschrijving
Aanvraag sturen
Functie:
1. Fotosynthetische verlichting optimaliseert de groei en gezondheid van planten door middel van gerichte lichtspectra.
2. Deze producten zijn energie-efficiënt en milieuvriendelijk, waardoor de energiekosten en de impact op het milieu worden verminderd.
3. Fotosynthetische verlichting maakt plantenteelt het hele jaar door mogelijk, zelfs in gebieden met beperkt natuurlijk licht.
Specificatie:
| Stroom | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Maat | 30CM |
| Ingangsspanning | Wisselstroom85- 265V |
| PF | >0.90 |
| GDT | Volledig spectrum |
| CRI | >80 |
| Lichtopbrengst | 140 lm/w 160 lm/w |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | 1IP65 |
|
Levensduur
|
50000
|
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



gebruik:



Over ons:


Verpakking & Levering:

