Functie:
1. Onze LED-kweeklampen met volledig assortiment bieden een goed-rond lichtspectrum dat gunstig is voor de ontwikkeling van planten op een gezonde manier.
2. Deze LED-lampen kunnen u helpen geld te besparen op uw maandelijkse energierekening door gebruik te maken van technologie die energiezuiniger is.
3. Onze Full Range LED-kweeklampen zijn eenvoudig in te stellen en te regelen, waardoor het mogelijk is om in elke situatie een maximale plantontwikkeling te bereiken.
Specificatie:
| Stroom | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Maat | 30CM |
| Ingangsspanning | Wisselstroom85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Volledig spectrum |
| CRI | >80 |
| Lichtopbrengst | 140 lm/w 160 lm/w |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | IP65 |
|
Levensduur
|
50000
|
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



gebruik:



Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
Verpakking & Levering:

