Producteigenschappen:
1. Automatische aan/uit-timer elke dag: dit groeilicht heeft drie cyclustiminginstellingen (4/8/12H) die 4/8/12 uur aan blijven, vervolgens 20/16/12 uur uitschakelen en automatisch de volgende dag op hetzelfde tijdstip in- en uitschakelen, loskoppelen of opnieuw aansluiten niet nodig. Terwijl je aan het werk bent of op vakantie bent, zorgt hij gemakkelijk en gemakkelijk uitstekend voor je planten!
2. Helderder plantlicht met 4 dimbare niveaus: ons groeilicht is helderder en effectiever dankzij de toevoeging van modernere LED-diodes. Bovendien voldoet het aan de verschillende verlichtingsbehoeften van elke plant zonder uw planten in gevaar te brengen.
ProductSpecifiek:
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K-6000K |
| Materiaal lamphuis | Aluminium |
| Stroom | 100W/50W |
| LED-Aantal | 150 STUKS SMD2835 |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
| Kleur | Volledig spectrum 380-840nm |
| Chip | SMD2835-200 STUKS |
| Krachtfactor | PF Groter dan of gelijk aan 0.9 |
| Bearn-hoek | 120 |
| Levensduur | 50000H |
| Baseren | E26/E27/B22 |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik



