Beschrijving
Aanvraag sturen

Functie
1. Gebruik 3030 LED-lichtbron: hoge lichtintensiteit en hoog rendement
2. Volledig spectrum, geschikt voor alle stadia van de plantengroei
3.Cannabisspectrumontwerp aanvaardbaar voor speciale behoeften
Specificatie
| Ingangsvermogen | 40W+/-5% |
| HPS-equivalent | 200W |
| Led-hoeveelheid | 552leds |
| Spectrum | 48rood+24blauw+480warm |
| Chip | Hoge SMD Epistar |
| Ingangsspanning | Wisselstroom85-275V |
| Werktemperatuur | 77℉-113℉ |
| Werkvochtigheid | 45%-90% |
| Werkfrequentie | 50 Hz-60Hz |
| Dimensie |
Meer detail



