Invoering

Producten Kenmerken

1. Onder normale groeiomstandigheden kunnen LED-kweeklampen meer dan tien jaar constant worden gebruikt, omdat hun levensduur doorgaans tussen 50.000 en 100.000 uur ligt.
2. Een van de meest geavanceerde aspecten van hedendaagse LED-kweeklampen is hun aanpasbare spectrum, waardoor tuinders de lichtintensiteit kunnen aanpassen aan de unieke behoeften van planten in verschillende groeistadia.

Productspecificatie
| Stroom | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Maat | 90CM |
| Ingangsspanning | Wisselstroom85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Volledig spectrum |
| CRI | >80 |
| Lichtopbrengst | 140 lm/w 160 lm/w |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | 1IP65 |
|
Levensduur |
50000 |
| Garantie | 5 jaar |
Gebruik

Plantengroeilampen kunnen in een breed scala aan situaties worden gebruikt, zoals binnenshuis tuinieren, het kweken van groenten, bloemen en plantenzaailingen. Plantengroeilampen kunnen het licht leveren dat planten nodig hebben om normaal te groeien en zich te ontwikkelen, vooral in gebieden met weinig of geen zonlicht.
Ons bedrijf

