Beschrijving
Aanvraag sturen

Productomschrijving
1.Lineair armatuur voor gevels, monumenten en decoratieve installaties
2. Geëxtrudeerd aluminium profiel en glazen sluiting met een hoge dichtheid
3. Ideaal voor accentverlichting
4. Wallwash-optiek die opdringerig licht voorkomt
Specificaties
| Ingangsspanning: | 12V/24V gelijkstroom/65-265V wisselstroom |
| Materiaal: | Aluminium plus gehard glas |
| Maat: | L1000*B44*H91mm |
| Verdeler | Gehard glas |
| Licht zuur: | 18W/24W/48W/72W LED |
| Kleurtemperatuur: | 3000K, 4000K, 6000K |
| Finish: | Grijs |
| CRI: | 90 |
| IP-tarief: | IP65 |
| Garantie: | 5 jaar |
Meer foto's



Toepassingsgebieden:
1. Werven, tuin, brug, buitenmuur van het huis
2. Reclameborden, billboard, tekenlichten buiten
3. Commerciële verlichting bouwen
4. Tuinontwerpen, landschapsverlichting
5. Enkele andere buitenplaatsen waar spotverlichting en lichtdecoratie en indirecte verlichting nodig zijn



